X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası

Tepebaşı Web Tasarım

AnasayfaYazılarGrafik & Web TasarımTepebaşı Web Tasarım

İşinizi O-Yazılım ile Büyütün !

Eskişehir Tepebaşı Web Tasarımın Adresi 

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insanlar için artık internet önemli bir tercih haline gelmeye başladı. En küçük kullanıcıdan en büyüğüne kadar artık herkesin kullanım alanı olan interneti vazgeçilmez bir hal almaya başlamıştır. Bu yüzden sanal ortamdaki bilinirlik en işlek caddedeki dükkandan daha değerli olmuştur.Araştırmacılara göre özellikle son yıllarda mobil kullanım ise %90 oranında artmış bulunmaktadır. Hizmetten, ürüne, kıyafete, yiyecek ve içeceğe kadar her şeyimizi internetten alıyor, sipariş veriyor ve araştırıyoruz.  

Burada rekabet ortamı devreye giriyor, arama motorlarının ( Google, Yandex vb. ) işine gelen bu noktada " Google Reklamları ", sosyal medyadaki reklamlar ( İnstagram, Facebook, Twitter, Youtube vb.) veya Google pazaryeri ( N11, Hepsiburada, Amazon, Gittigidiyor vb. ) belirli bir ücret karşılığında sizlerin tanıtımını yapmaktadır.  Büyük kazanca sahip firmaları çok etkilemeyen bu durum küçük ölçekli işletmelerde büyük önem arz ediyor. Bu yüzden insanlar bu durularda YEREL SEO ( Bölgesel SEO ) işlemleri ile kendi reklamlarını piyasaya sürmeye çalışmaktadır.

Hadi bir site kuralım, hemen reklam verelim demek ile internet ortamında bir yere sahip olamıyorsunuz ne yazık ki. Kullanmakta olduğunuz internet sayfanın kullanım şekli, kolaylığı, hızlılığı içindeki bilgilerin doğruluğu gibi bir çok etmen sizleri bekliyor olacak. Aynı zamanda Google için sayfanın hızı, kodların doğru kodlanmış olması, belirlediği kriterleri doğru bir şekilde yerine getirmesi gibi bir çok konuda da doğru ve düzgün ilerlemelisiniz.  

NOT : Akılda kalıcı bir isme, markaya sahip olmanızda sizlere büyük ölçüde olanak sağlayacaktır. Mesela ; N11, NİKE, PUMA, ADİDAS, HEPSİBURADA, GİTTİGİDİYOR, YEMEKSEPETİ, AUDİ, MERCEDES

2019 Yılında neredeyse herkesin ufak,büyük bir internet sayfası bulunmaktadır. Peki ben nerede hata yapıyorum da benim internet sayfam Google gibi arama motorlarında üst sıralarda olmuyor demişinizdir illaki, burada sayfanızın kodlama yapısı, hızı, optimize edilmesi gibi bir çok unsur ele alınmaktadır. Profesyonel ve kaliteli bir şekilde sizde bu ortamda yer almak istiyorsanız, O-Yazılım Bilişim Teknolojileri ekipleri ile görüşebilir, detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

İnternet Sayfaları Şirketime Ne Katabilir ?

İnternet sayfaları sizin sadece büyümeniz için bir dükkan olarak hayal edin, sanal ortamdaki mağazanız. Burada istediğiniz ürünü listeleyebilir, istediğiniz hizmeti satabilir, tanıtabilir veya pazarlayabilirsiniz.

Avantajları ; aylık dükkan kirası yok, ekstra bir elemana ihtiyacınız yok, elektirik, su vs gereksiz ödemeler yok , daha fazla müşteri potansiyeli, daha az maliyetle ürün satışı, birden fazla noktada insanlara ulaşım imkanı.

Dezavantajları ; İnternet sayfalarını tarla gibi düşünün ilgi isterler, bakım isterler, sürekli yenilenmek isterler.

İnternet sayfanız ile nerede olursanız olun, insanlara bilgi vermek amacı ile kendinizi profesyonel ve kaliteli bir şekilde tanıtabilirsiniz. Bu nedenle günümüzde neredeyse herkesin artık bir web sayfası bulunmaktadır.

Tepebaşı Web tasarım ekibi olarak sizlerin gelişmesi, büyümesi ve daha fazla müşteri potansiyeline ulaşması için kullanıcı dostu responsive ( mobil, tablet cihazlarla uyumlu ) web sayfaları ile 7/24 destek sağlıyoruz. 

İnternet Sayfamı Nasıl Üste Taşırım ?

İnternet sitesini yaptık hadi bırakalım olmaz tabi ki, daha fazla müşteri potansiyeline ulaşmak isteyen kişiler için ( bireysel / kurumsal )  firmamız tecrübe ve deneyimlerine dayanarak sizlere yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar genelde her zaman sayfalarının en başta çıkmasını talep eder, ne yazıkki bu zaman ve deneyim isteyen bir konudur.

Sizlere sayfalarınızı üst sıralama da olması için bir kaç öneri vermek istiyoruz.

1-  Anahtar kelime analizini yapın
2-  Site içi  ve dışı SEO' nuzu doğru bir şekilde yapın
3-  Optimize düzğün ve doğru olmalıdır.
4-  Rakiplerinizi iyi tanıyın
5-  Verilerinizi sürekli takip edin.

Web Tasarım Paketleri 'ne buradan göz atabilirsiniz.

Google Seo Paketleri 'ne buradan göz atabilirsiniz.

Eskişehir E-Ticaret Paketleri 'ne buradan göz atabilirsiniz.


Top