X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası

SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu )

O-Yazılım ile İşiniz Her Zaman Bir Adım Önde Olsun !

Fırsatlardan yararlanarak daha fazla müşteri potansiyeline ulaşmak isteyen herkesin tercihi olan "İNTERNET" günümüzde reklamların vazgeçilmeyen platformu haline gelmiştir. Peki burada olmak bize neler kazandıracaktır ?

İ-N-T-E-R-N-E-T kısacası bir bilgisayar ağıdır. Tüm evren üzerinde yayılmış bilgisayar ağlarının birleşmesinden oluşan devasa büyüklükte bir ağdır. Neredeyse 7-70 herkesin kullanımına müsait olan bu ortam'da yer almak inanın işinize oldukça fayda sağlayacaktır. 

Arama motorları ( Google, Yandex vb.) burada yer alan internet sayfalarının birbirleri ile rekabetleri için bir çok kriter geliştirerek her zaman daha iyisini insanlara sunan bir aracı firmadır. Burada yer edinmek isteyen herkes için Reklamların yanı sıra SEO ( Search Engine Optimization ) vazgeçilmeyen bir unsudur.  SEO arama motorlarının sayfalarınızı daha kolay ve hızlı tanıyabilmesi için önemli bir araçtır.  SEO Türkçe'de arama motoru optimizasyonu olarak da geçmektedir.

Kısaca Arama motorları için yapılan iyileştirme ve geliştirmelerin bütününe SEO diyebiliriz. Kendi arasında da SEO iki bölüme ayrılmaktadır. İç seo ve Dış seo ...

Buradaki temel amaç internet sayfalarınızın google gibi arama motorlarında daha üst sıralarda listelenmesini sağlayan en büyük etmendir. Aslında bakacak olursak SEO doğal yollardan popülerite arttırma sanatıdır. Yani sizi sanal ortamda marka değerinizi büyüterek hızlı bir şekilde insanlar tarafından bulunmanıza ve sizlerin verdiği hizmetlerden yararlanmasına neden olan en büyük çalışmadır.

Doğru Seçilen " ANAHTAR KELİMELER "

"ANAHTAR KELİMELER " Doğru ve sizlere uygun seçilmiş sizi anlatan ve insanların sizlere ulaşabilmesini sağlayan kelimelere verilen isimdir. Bu sizleri insanlara kısaca anlatan önemli kelimelerdir. Örneğin siz bir perdecisiniz ve anahtar kelimeniz perde ile alakalı olmalıdır, siz burada araba satışı ile ilgi bir kelime belirlerseniz oldukça yanlış olacaktır. Bu yüzden kendi kelimenizi türeterek " en iyi perde " , " eskişehir perde ", " eskişehir perde firması " gibi farklı ama ana hattınızı bozmadan kelimeler türetmek olacaktır.  

Google Yapay Olan Davranışları Sevmiyor !

Google'ın internet sayfalarında aradığı ; yapay olmayan, doğal ve düzgün bir şekilde ilerlemesidir. Yapay olarak yapılan bütün çalışmalar sizlere yarardan çok zarar vereceğini söylemek isteriz. Seo çalışmalarının %50'lik bir kısmı backlink + dış bağlantılar oluşturmaktadır. Bir anda sayfanıza binlerce link çıkışı sağlamak ne kadar doğru olabilir ki ? Bu iş zaman ve tecrübeye dayalı olarak doğru yapılması gerekmektedir. Bir anda çıkan işlemlerden oluşabilecek problemler sizlerin canını oldukça sıkacaktır. Doğallık en büyük çalışmadır...

Eskişehir bölgesinde yer alan firmamız ; sizlere ücretsiz olarak firmanız SEO yapısı ile ilgili gerekli bilgilendirmeyi sağlayacaktır. " İletişim " bölümünden bizlere ulaşarak veya yazarak internet sayfanızın detaylı raporuna talep edebilirsiniz.

NOT : Seo yaparken kesinlikle kopya içerik kullanmayın ! Tamamen özgün , sizi anlatan yazılar %100 daha fazla etki sağlayacaktır....

NOT : İnternet sayfanızın hızı SEO için oldukça önemlidir...

NOT : HTTP / HTTPS " SSL  " kullanmanız SEO açısından önemlidir...

NOT : Sosyal Medyalarınızı doğru yönetmeniz, SEO açısından önemlidir...

NOT : Site içi Optimizasyon ( Title, Desc. vb.)  SEO için önemlidir...

Sizlerde SEO konusunda profesyonel olarak yardım almak veya bu konuda çalışma yapmak istiyorsanız ;

SEO PAKETLERİ sayfamıza göz atabilirsiniz.


Top