X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası

Odunpazarı Web Tasarım

AnasayfaYazılarGrafik & Web TasarımOdunpazarı Web Tasarım

Odunpazarı Web Tasarım ..

Eskişehir O-Yazılım Bilişim Teknolojileri her bütçeye uygun güvenilir, hızlı çözümler ile müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutan aynı zamanda profesyonel olarak sizlere hizmet veren bir yazılım firmasıdır. Genç ve dinamik ekip arkadaşlarımız ile sizlerin işini en iyi şekilde sağlayarak sanal ortamda yer edinmenize yardımcı olmaktayız.

Hızlı, hedef odaklı aynı zamanda ömürlük web sayfalarına sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Çünkü Odunpazarı web tasarım alanında profesyonel olarak işlem sağlayan ; O-Yazılım Bilişim Teknolojileri sizleri sanal ortamda temsil edecek web sayfalarınızı mükemmeliyetçi ve profesyonel olarak tasarlamaktadır.Peki bu bahsettiğimiz tasarım süreçleri nasıl ilerlemektedir ?

Öncelikle kafanızda nasıl bir site istediğinize karar vermelisiniz ? Ürün mü satacaksınız.. yada hizmetlerinizi mi pazarlayacaksınız.. yoksa sadece kendi kişisel bloğunuz mu olacak ? Doğru işlemler ile adım atmanız sizleri her zaman bir adım önde tutacaktır.Sizlere ait internet sayfanızda neler olmasını talep ediyorsunuz ? Özelikleri nasıl olmalı ? ..  Kafanızdaki işlemler ile belirlediğiniz bütçe nasıl.. yabancı dillere ihtiyaç duyuyor musunuz ? Belirli bir tema hoşunuza gidiyor mu ?...

Tasarım süreçlerinde beraber bir çalışma düzenleyerek ilerlenmektedir. Sizin bakış açınız, düşüncenize göre ekip arkadaşlarımız bir planlama sunarak sizlere taslak hazırlamaktadır.  Bu süreçte renk, tasarım, modüller belirlenerek istemekte olduğunuz internet sayfanın iskeleti oluşturulmaktadır.

Doğru Zamanda Doğru İşi Yapmak !

Sonraki aşama ise ; siteye can vermek ! Yani internet sayfanızı ürünleriniz, hizmetleriniz veya kişisel yazılarınız,resimleriniz ve bilgileriniz ile doldurarak süslemek. İnternet sayfaları sanal ortamdaki mağazanız olacağı için bir bakıma sizleri temsil etmektedir. Burada mağazanızı en iyi şekilde kullanabilmek sizlere büyük olanak sağlayacaktır.

İnternet o kadar geniş bir alan ki artık insanlar burada ne yapacağına karar veremiyor !

İşlerinizin yarım kalması veya taleplerinizin yerine getirilemiyor olması internete olan şevkinizi kırabilir. Doğru ve profesyonel bir yazılım firması ile çalışmak sizlere zaman, memnuniyet ve aynı zamanda işinizi %100 bir şekilde tamamlanması konusunda olanak sağlayacaktır.

Responsive ( Mobil & Tablet Uyumlu İnternet Sayfaları )

Günümüzde kullanıcıların çoğu telefon veya tabletler üzerinden sanal ortamda dolaşmaya başlamıştır. Bu nedenle internet sayfalarının telefonlar veya tabletler üzerinden girişleri de artmış bulunmaktadır. Peki bu responsive denilen şey ne ? Sitenize giren her kullanıcın telefon veya tabletlere uyumlu bir şekilde gözükmesini sağlayan CSS Kodu'na denir.

Sizde Profesyonel olarak bir yazılım firması ile çalışmak istiyorsanız bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım Paketleri için sayfamıza göz atabilirsiniz.

E-Ticaret Paketleri için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Seo Paketleri için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sosyal Medya Paketleri için sayfamıza göz atabilirsiniz.


Top