X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası

Odunpazarı Seo Hizmetleri

AnasayfaYazılarGoogle SEOOdunpazarı Seo Hizmetleri

Odunpazarı Seo Hizmeti

Sanal ortamda hizmet veren internet sayfalarının, google ve yandex gibi arama motorlarında üst sıralarda olması amaçlanmaktadır. Bunun için yapılan bütün  çalışmalara Odunpazarı seo ismi verilmektedir. Bu çalışmaların profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmesi çok önemlidir, çünkü işin ehli kişilerin, birçok farklı algoritmayı hesaba katması, bunları sizin sayfanıza uyarlaması gerekmektedir.

Yanlış yapılan işlemler sonucu siteniz olumsuz yönde etkilenerek, bi hayli düzeltilmesi zor olan spam'a düşebilir ve sonuçları sizin açınızdan oldukça zararlı olabilir.Bu sebepten ötürü kesinlikle işlerinizi emanet ederken doğru ve işi bilen kişilere emanet etmeniz sizin açınızdan faydalı olacaktır.

Odunpazarı Seo Nasıl Yapılmalıdır ?

Odunpazarı seo çerçevesinde ilk olarak sitenin içeriği elden geçirilir. Yani web sayfasındaki yazılar ve makaleler üzerinde düzenleme yapılır. Bunların yanı sıra sayfanın iç seo'su kontrol edilir, yanlış veya hatalı yapılan işlemler düzenlenir.Sayfanız için bazı anahtar kelimeler seçilir. Bu kelimeler, sayfanıza uyumlu olması gerekmektedir, örneğin benim sayfam için "eskişehir seo" kelimesi önemlidir.Yapmış olduğunuz işe göre kelime analizin çıkartılır. Buna ek olarak dış seo adı ile bilinen bir süreç de söz konusudur. İç seo'nun tamamlanması ile beraber artık sayfanızın, dış seo'su başlamaktadır. Buna sitenize takviyeler yaparak daha fazla arama motorları kaynaklı güven oluşturması sağlamak, sitenizin gücüne güç katmak.

Sizde sayfanızı google'da üst sıralara taşımak istiyorsanız doğru noktasınız.Çünkü bu anlamda uzun yıllardır hizmet veren şirketimiz, Google yakından takip ederek yapılan güncellemeleri analiz ederek sizlere daha yararlı olmak için 7/24 çalışmaktadır. 

Seo İşlem Süreci 

  • Sayfanızın yapısı incelenir
  • Sayfanızın iç seo'su kontrol edilir.
  • Anahtar kelimeleriniz belirlenir.
  • Rakipleriniz incelenir.
  • Sitenin konusu ile ilğili makaleler hazırlanır.
  • Zararlı linkler varsa incelenerek engellenir.
  • Dış seo işlemi başlatılır.
  • Backlink inşası başlatılır.
  • Dış sayfalardan tanıtım yazıları çıkartılır.
  • Raporunuz hazırlanır ve yapılan işlemler detayları sizlere iletilir.

Sadece iş için değil, ofisimize bir kahve içmeyede bekleriz..


Top