X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası

Eskişehir Seo Paketleri

AnasayfaYazılarGoogle SEOEskişehir Seo Paketleri

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), organik arama sonuçlarından trafik çekerek web sitesini popüler hale getirmeye yarar. Aynı zamanda siteyi Google’da en üst sıraya çıkarma sürecidir. Siteler yalnızca iyi bir SEO’ya sahipse değerlidir.  Seo uzmanlarımıza göre; SEO'suz web sitesi benzini olmayan otomobil gibidir.

Herkesin farklı bir SEO anlayışı var ama hangisi doğru bilemiyorsanız, Eskişehir seo alanında hem yerel hem de ulusal çapta sitenizin yükselmesine yardımcı olabilir. Uzun yıllardır bu sektörde sizlere hizmet vererek her noktada profesyonel olarak sizlere yardımcı olmaktadır.

SEO Neden Önemlidir?

SEO, sitenizin büyümesine ve iş hedeflerinize ulaşmasına yardımcı olmak için önemlidir, ayrıca Google’ın sitenizde yer alan her sayfanın ne hakkında olduğunu ve kullanıcılar için nasıl yararlı olabileceğini bulmasına yardımcı olur. Örneğin, “online ayakkabı alışveriş siteniz var ve tek ihtiyacınız olan ürün veya hizmetleri müşterinize veya ziyaretçinize satmak. Online e-ticaret alışveriş sitenize kimse tıklamazsa, sitenizden satış yapma şansınız olmayacaktır, bu nedenle tek ihtiyacınız olan şey, ziyaretçilerinizi müşterilerinize dönüştürmek ve ürününüzü satmak için sitenize SEO trafiği sağlamaktır.”

Bazı site sahipleri ücretli reklamlarla sitesine hit çekmeye çalışır ancak amaçlarınıza ulaşmak için sağlam adımlar atılmalıdır.  SEO ile web sitenizi en üste taşımak birkaç ay belkide daha fazla sürebilir, ancak kesinlikle kalıcı bir yoldur. Reklam ise çok bütçelidir ve reklam vermediğinizde sitenize kimseyi çekemezsiniz. Seo sürekli müşteri ya da kullanıcı akışı sağlamanın en ucuz yoludur.

Eskişehir SEO uzmanı

SEO, insanların Google, Yandex ve Bing gibi arama motorunda sitenizi bulmalarına yardımcı olur. Arama sonuçlarını iyileştiren stratejiler geliştirmek ve uygulamak için eğitimli insanlara ihtiyacınız vardır. Online alanda en iyi uygulamaları araştırıp analiz eden kişi SEO uzmanıdır. Uzmanlar, sitelerinin arama motorunda daha üst sıralarda görünmesini sağlar, ayrıca genel amaç, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve arama motoru kurallarına uymak için anahtar kelimeleri ve anahtar kelime gruplarını kullanarak web sitesine gelen organik trafik düzeyini artırmaktır.

Örneğin; Google arama motoru her zaman algoritmasını değiştirir ve uzmanların da buna yetişmesi gerekir. Seo Eskişehir olarak Ahrefs, Moz, Semrush gibi sayısız seo aracını en iyi şekilde yorumluyor ve siteniz için planlamaları çeşitli araçlarla yapıyoruz. Sıralama algoritmalarını ve en son arama motoru güncellemelerini sürekli araştırmak ve bu değişikliklerin müşterilerini nasıl etkileyeceğini anlamak bizim işimiz.

Seo Paketlerimiz

Eskişehir arama motoru optimizasyonu alanında ülkemizde uzman olduğunu söyleyen binlerce kişi var. Kendiniz seo yapmak isterseniz her kafadan ayrı bir ses çıktığı için kafanız karışabilir ve yapmak istediklerinizi tam anlamı ile gerçekleştiremezsiniz, arama motoru tarafından spam veya ban yiyebilirsiniz. En iyisi gerçek uzmanlardan yardım almaktır. Sizin için sunduğumuz seo paketlerimiz şunlardır.

  • Gold Seo Paketi
  • Platin Seo Paketi
  • Elegant Seo Paketi

Popüler olan paketimiz “Platin” olarak isimlendirdiğimiz her bütçeye uygun olan orta sınıf bir sekmenttir.

Tüm paketlerimizde garanti ettiklerimiz;

  • Anahtar kelime yükselişi
  • Da ve Pa değerli yüksek siteler
  • Google kaynaklı hitler
  • Backlink
  • Sosyal link gönderileri

Paketlere göre yapılacaklar listesi de kabarmaktadır. Sitenizi inceledikten sonra hangisine ihtiyacınız olduğunu biz de belirleyebiliriz. Çünkü biz sadece sitenizi yükseltmekle değil bütçenizle de ilgileniyoruz. Siz platin paketi tercih ettiniz ancak sitenizin durumu iyiyse gold paket işe yarayacaktır. Bu nedenle öncelikle sitenizi analiz etmemiz daha doğrudur.

Rekabet gücünüzü korumak isterseniz aylık değil yıllık anlaşmalar yapmanız sitenizin geleceği için ideal bir karardır. Unutmayın seo uzun soluklu ama kesin sonuca ulaştıran yapı taşlarının toplaması ile oluşan uzun vadeli bir süreçtir.


Top