X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası

Eskişehir Kurumsal Kimlik

AnasayfaYazılarGrafik & Web TasarımEskişehir Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik kavramı, kendi kimliğimizden, bizi diğerlerinden ayıran özelliklerden bahsederken neye atıfta bulunduğumuza benzer. Nasıl davrandığımız, ne konuştuğumuz ve hatta ne giydiğimiz ve ifade ettiğimiz, kişiliğimizi koruyan karakterimizdir. Kurumların da kendine ait bir çizgisinin olduğunu belirtmek için kimlik oluşturması gerekir.

Benzer şekilde, işletme, dünyaya sunduğu imaj yoluyla, kartvizitler, antetli kağıtlar, broşürler ve diğer seçenekler gibi teminatlar yoluyla kendisini ve markasını farklı kılar. Özelikle de Eskişehir kartvizit alanında uzun yıllardan beri hizmet vermektedir.

Kurumsal Kimliğin Önemi

Kurumsal Kişilik Oluşturmak: Bir kişiyle karşılaştığımızda, en fazla etki yaratan ilk izlenim olan kişiliktir. Gördüğümüz ve hissettiğimizden ipuçlarını toplama eğilimindeyiz, gözlemlerimizi kişi hakkındaki görüşümüzü oluşturmak için kişiliğini yorumluyoruz. Bu aynı zamanda ürünlere ve şirketlere nasıl davrandığımız ile de ilgilidir. Rakiplerinden sıyrılmak için, her şirketin benzersiz, hoş bir görünüme ve kimliğe sahip olarak müşterinin kafasında bir niş oluşturmak için iyi bir marka imajına sahip olması gerekir.

Tüketici Sadakati: Bir kurum kimliğinin, işletme için belirlenen hedeflere uygun olarak tutarlı bir şekilde tasarlanması, işletmenin, kartvizit tasarımı, kültürünü, ilkelerini, gelecekteki hedeflerini veya vizyonel hedeflerini korur ve yansıtır. Bunu felsefesine ve beğenisine uygun olarak gören müşterilerin bu imajla bağlantılı olduğunu hisseder ve işe bağlılık geliştirmeleri daha olası bir hal alır.

İş Geliştirme: Güçlü ve olumluetkiye sahip bir kurumsal kimlik, tüketicinin aklında işin olumlu bir zihinsel imajını yansıtır. Stratejik olarak planlanmış bir kimlik, referanslar ve tekrar iş açısından iyi bir geri dönüş sağlar.

Hedef kitlede zaman içinde ve dünya değiştikçe ideolojik bir değişiklik olursa, işletmeler zaman zaman kurumsal kimliklerini güncellemeye ihtiyaç duyabilir. Tasarım uzmanları dikkat çekici logo tasarımı çalışmalarına, etkileyici kartvizitlere, şık antetli kağıtlara, davetkar zarflara, çarpıcı broşürlere ve diğer kimlik öğelerine ait tasarımlar sunarak kurumlara yardımcı olabilirler. Güven, değer duygusu ve müşteri tabanınızla kalıcı bir bağlantı kurmak için kurumsal kimliğinize yatırım yapmanız önemli ve gereklidir. Eskişehir logo tasarımı bu alandaki hizmetlerimizin göstergesidir.

Kurumsal Kimliğin Yararları

Kurumsal kimliğe yatırım yapan bir şirket, konumunda kaldığını ve daha çok Pazar payı istediğini gösteriyor. Şirketin başarılı olmak konusunda ciddi olduğu mesajını gönderir. Müşteriye güven duygusu verir.

Kurumsal kimlik, işletmenin kültürü veya kişiliği hakkında bir fikir verir.

Tutarlı bir kimlik oluştururken, şirketin tanınmasını ve hatırlanmasını sağlar.

Tek tip bir kurumsal kimlik, hedef kitlesi arasında anında tanınabilir hale gelir. Eskişehir kurumsal kimlik olarak size özel bir çalışma sunmaktayız.


Top