X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası

Arama Motoru Optimizasyonu

AnasayfaYazılarGoogle SEOArama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu

Eskişehir Seo nedir ? neden yapılmalıdır ? son günlerde sıkça karşılaştığımız bu konu üzerinde durarak SEO kelimesinin ne demek olduğunu açıklamak istiyoruz. Sizinde bir çok kez karşılaştığınız bu kelime "SEO" (Search Engine Optimization) kısaltmasıdır. Google, Yandex gibi arama motorlarının siteleri kontrol ederken dikkat ettiği unsurların,kriterlerin tamamına verilen isimde denebilir.Bu kelime Türkiye'de Arama Motoru Optimizasyonu olarak adlandırılır.

Bir çok kurumsal veya bireysel kişiler sitelerin üst sıralara olmasını, daha fazla kişiye hizmet verebilmeyi hedeflemektedir. Bu kesinlikle herkesin talep ettiği, istediği ve arzuladığı işlemdir. Ne yazık ki günümüzde bu durumlardan faydalanmak isteyen bir çok kişi olduğunu da unutmayım. Sizlerin zaaflarından faydalanarak bir çok farklı şekilde sizlere istemeden de olsa zarar verebilir. Aslında web sayfanızın temellerini güvenmediğiniz kimseye emanet etmeyiniz.

Gelelim kafamızdaki bir diğer soruya, ben neden bunu yaptırmalıyım ? Bu konuda sizlere şunu belirtebilirimki 21yy. neredeyse her 3 evden birinde internet, neredeyse her 2 insandan birinde akıllı telefon bulunmaktadır. İnsanlar artık aradıkları,düşündükleri veya alacakları her şeyi internet ortamında yapmaktadır.Sizlerde yeniliklere ayak uydurarak internetteki yerinizi bir an önce almalısınız, çünkü gün geçtikçe rakipleriniz, bu alanda oldukça kendilerini geliştirerek bir adım önde olabilmek adına çalışmalar yapmaktadır.

Unutmayın, bu yarışta sadece siz yoksunuz, sizle beraber binlerce sayfanın da yer aldığını bilerek doğru adımlar atmalısınız. Bunu size bir örnek vererek açıklamak istiyoruz;

Kelimemiz : eskisehir seo , tarayıcımızı açtığımızda ( Google , Yandex vb. )  anahtar kelimemizi yazdığımızda ilk sırada çıkan site %60 kısmı kapar, ikinci site %20, üçüncü site %10 , dördüncü, beşinci veya altıncı  gide gide azalarak sayfaya girişlerin düştüğünü görebilirsiniz. Bu sebepten ötürü, herkes birinci sırayı hedeflemektedir.

Kelime zorluğuna, kelime arama hacmine göre seo fiyatları belirlenmektdir. Örnek veriyorum google üzerinde firmanız arama hacmi çok yüksek değil, bu duruda size çıkacak fiyatlandırma düşük olacaktır.Ama kriteriniz çok yüksek ve rekabetin bol olduğu kelimede kesinlikle fiyatlarınız yüksek olacaktır diyebiliriz. Firmamızın sizlere verdiği danışmanlık hizmeti içersinde bu hizmetten yararlanarak sayfanızın iç seo ve dış seo 'su kontrol edilir, duruma göre sizlere rapor hazırlanır.

www.oyazilim.com web sayfasını  kurarken kesinlikle tek bir şeyi hedefledim, insanları kandırmayacağım, onları kendi yerime koyarak hareket edeceğim. Kafanızdaki düşünceleri, sormak istediklerinizi 7/24 mail yolu, çalışma saatleri içerisinde telefon veya canlı destek üzerinden yazarak sorabilirsiniz.

Yeni bir çağ başlıyor ve sende yerini çok geçmeden al !


Top