X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası

hakkımızda

Anasayfahakkımızda

O Yazılım Bilişim Teknolojileri, 2012 yılından beri aktif olarak İzmir, İstanbul ve son olarakda Eskişehir'de faliyete başlayan Eskişehir web tasarım alanında, Sosyal Medya Yönetimi alanında, Seo yönetimi ( Arama Motoru Optimizasyonu ) alanında, E-ticaret sistemleri alanında yüksek kalitede hizmet veren her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan dijital ajanstır.

Firmamızın genel prensibi her zaman müşterilerine doğru ve gerçekci olmasıdır. Bahanelere değil çözümlere odaklanıyoruz.Bir çok kişininde sorun yaşadığı sosyal medya, web tasarımı ve seo konusunda sizlere ücretsiz danışmanlık veriyoruz.Müşterilerimizle tek seferlik değil, uzun vadede ticari ilişkiler içerisinde olmayı hedefliyoruz.  Çünkü işimiz gereği olaylara,ortamlara farklı bakış açıları ile bakarak yapılan yanlışlar ve hataları ekip arkadaşlarımız ile değerlendirerek hızlıca sorunun nasıl ortadan kalkacağı hakkında çözümlere başlıyoruz. 

Peki biz bunları nasıl başarıyoruz ? Öncelikle karşımızdaki kişiyi dikkatli bir şekilde dinliyoruz, sonrasında konuşmalarımızı analiz ederek çalışma stratejinizi belirliyoruz. Sıradışı düşünüyoruz ve yaratıcı bir şekilde tasarlıyoruz.Tabi proje sonunda mutlu müşterilerimiz ile uzun vadeli ilişkiler kuruyoruz.

Bizim işimiş araştırmak, düşünmek ve yaratmaktır. Bu sebep ile sürekli araştırma içerisinde olduğumuzu ve teknoloji alanındaki bütün gelişmeleri takip ederek bunları müşterilerimize nasıl yansıtabileceğimiz hakkında çalışmalar yaparak şirketmizden ziyade müşterilerimizin büyümesi ve gelişmesi için çaba harcıyoruz. 

En uygun fiyat garantisi, en hızlı destek çözümleri ve fırsatları değerlendirebileceğiniz noktalarda sizlere O-Yazılım Bilişim Teknolojileri ofislerinde bekliyoruz. Sanal ortamdaki mağazanız için en iyisini garanti ediyoruz.

Sadece iş için değil,
Dahada güçlenen kadromuzla yeni ofisimizde bir kahve içmeyede bekliyoruz..


Top